O nas

 Pesys Booksjest stroną rodzinną służącą nam do sprzedawania lub wymiany na inne nadmiaru fajnych rzeczy wchodzących w skład naszych wielopokoleniowych zbiorów.

Książki, znaczki pocztowe, dzieła sztuki, starocie i inne rzeczy zbieramy od lat, a wcześniej robili to nasi Rodzice i Dziadkowie. Poprzednie pokolenie miało częściowo inne od naszych zainteresowania prywatne i zawodowe, stąd w naszych zbiorach duża kolekcja wydawnictw, walorów filatelistycznych i innych przedmiotów związanych z uzdrowiskami, które oferujemy m.in. na tej stronie. Stało się tak, że po połączeniu zbiorów rodzinnych zrobiło się trochę ciasno i powstał taki mały galimatias, szczególnie, że przez kilka lat mało zajmowaliśmy się naszą kolekcją, która i tak ciągle się rozrastała. Z upływem czasu trochę zmieniły się nasze zainteresowania i priorytety, wiele zgromadzonych rzeczy stało się zbędnych mimo, że w tym czasie nabrały walorów i patyny. Zaczęliśmy też polować na inne walory do naszych zbiorów.

Teraz czasu mamy trochę więcej i znów możemy zajmować się tym co lubimy – w szczególności naszymi kolekcjami, archiwum rodzinnym, gotowaniem i letnim barem nad piękną mazowiecką rzeką Wkrą, fotografowaniem i … kozami, które hodujemy.

Mamy czas, więc likwidujemy bądź zawężamy fragmenty zbiorów a poszerzamy w innych dziedzinach czy tematach. Pozbywamy się dubletów itp.

Oczywiście od przybytku głowa nie boli. Sami stale uzupełniamy nasze zbiory, kupujemy książki, znaczki i inne, więc musimy odzyskać miejsce na nowe i uwolnić środki na zakupy.

Na tej stronie znajdziecie Państwo książki i inne wydawnictwa oraz pocztówki.

Znaczki pocztowe i inne walory filatelistyczne znajdują się na naszej nowej stronie: Pesys Stamps

Zapraszamy do części "NASZA OFERTA" i dalej.

Jesteśmy na Allegro, -pesys- i tessasa to my

Na przyszłość zapamiętajcie te adresy: