Regulamin

 

 

Regulamin sklepu

 

1.    Sklep prowadzi wysyłkową sprzedaż używanych książek, walorów filatelistycznych i innych przedmiotów zwanych dalej Przedmiotami pochodzących z prywatnych zbiorów sprzedającego. Prowadzenie tego sklepu nie stanowi działalności gospodarczej w rozumieniu prawa.

2.    Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia oznacza akceptację postanowień i informacji zawartych w niniejszym regulaminie.   

3.     Wszystkie Przedmioty oferowane przez sklep traktowane są jako rzeczy używane. Ich stan przedstawiony jest na fotografii i opisany jest w opisie produktu.

4.     Ceny podane na stronach sklepu są cenami brutto. Cena nie obejmuje kosztu wysyłki. Wiążąca jest cena uwidoczniona na stronie internetowej sklepu w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego.

5.     Zakupione Przedmioty dostarczamy na koszt Kupującego za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt przesyłki uwidoczniony jest w opisie produktu. Po uzgodnieniu istnieje możliwość osobistego odbioru Przedmiotów na terenie Warszawy.

6.     Zapłatę powiększoną o koszt przesyłki przyjmujemy przelewem bankowym. Istnieje możliwość zapłaty gotówką w przypadku odbioru osobistego.

7.     Zapłaty za zamówione Przedmioty należy dokonać w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia.

8.      Przedmioty wysyłamy w najbliższy dzień roboczy (ciągu 24 godzin) od otrzymania zapłaty.

9.     W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany w punkcie poprzednim kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia i uzgodnić termin wysyłki.

10.   Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek spowodowanych przez Pocztę Polską.

11.   Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.